Özel uçak kiralama hizmeti ile müşterilerimizin ulaşmak istediği noktaya konforlu, güvenli ve zamandan tasarruf ederek en hızlı şekilde varmasını amaç edinmiş bulunmaktayız. Plures olarak, mesafeleri kaldırmak ve sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarının karşılanması için gece gündüz çalışan deneyimli uzman kadromuz ve destek hattımız ile hizmetinizdeyiz. Sağladığımız konfor ve güvenlik ile sunduğumuz birinci sınıf servis kalitesi, uçuş öncesi ve sonrasında müşterilerimizle kurduğumuz iletişim ve onların görüşlerine verdiğimiz değer ile sektörün öncü ismi haline gelmiş bulunmaktayız.

Hayatın akışının çok hızlandığı çağımızda sürekli bir yerlere yetişmeye çalışırken, aslında değerli zamanımızdan ve enerjimizden çok şey kaybetmekteyiz. Plures'in sunduğu özel uçak kiralama hizmeti ile ulaşmak istediğiniz noktaya çok kısa zamanda ve en güvenli biçimde ulaşabilirsiniz. Kazandığınız zamanı ve enerjiyi avantaja çevirebilirsiniz.

Özel uçak kiralama hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, bütçelerine uygun, isteklerini karşılayan, onlara hız sağlayan Türkiye'nin en bilinen charter firması olan Plures'in esas hizmet alanlarından biridir.

Özel uçak kiralama hizmetlerinin her bir dalı amaç, menzil ve yolcu kapasitesi açısından farklı uçaklardan oluşmaktadır. Sağlık sektöründe uzman tıbbi personeli ve yüksek iç donanımlı hava ambulanslarıyla, hız, emniyet ve menzil uzunluğu açısından yüksek derecede ihtiyaçları karşılayan özel jetleriyle, kişi sayısına özel hizmet sağlanan yolcu uçaklarıyla, kargonuzun ağırlığına ve ebatına göre hizmet veren özel kargo uçak kiralama hizmetleri ile her sektörden müşterisine hızlı ulaşım ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti ve Avantajları

Jet motorları ile güçlendirilmiş olan jet uçakları, pervane gücüyle çalışan uçaklara oranla çok daha hızlı ve yüksek irtifalarda uçabilmektedir. Sabit kanatlı olan jet motorları tam verime ulaştıklarında sesten daha hızlı hareket edebilmektedirler. Sağladığı bu avantaj sayesinde hayat standardını oldukça yükseltmekte; ulaşımda hızı ve konforu temsil etmektedir.

İş seyahatleri, siyasi durumlar, şirket organizasyonları, zevk için yapılan seyahatler, hızlı kargo gönderimi gibi birçok alanda bu etkili olan jet uçaklar tercih edilmektedir. Genellikle iki kişiden oluşan personel dışında, modeline bağlı olarak 4 ila 50 arasında yolcu alma kapasitesine sahiptir.

Özel jet kiralamanın, hız dışında en büyük avantajlarından biri de kişilerin gitmek istedikleri yere her an uçabilmeleridir. Belli bir gün veya saate bağlı kalmak zorunda değildirler.

Güvenilir, çözüm odaklı, müşterisiyle iyi iletişim kurabilen, güler yüzlü, anlayışlı, tecrübeli ve her biri alanında uzman personeliyle özel uçak kiralama hizmetleri veren Plures, yenilikçi ve öncü bir şirket olabilme misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • plures-ile-ucmak

    Havacılık sektöründe çok geniş çaplı hizmetler sunan Plures'den alacağınız Kazablanka uçak bileti, sizi hayallerinizi süsleyen tatille buluşturacaktır.