Merkezi İstanbul'da bulunan Plures Air, havacılık sektöründeki birçok faaliyeti gerçekleştirme yetkinliğinde ve müşterilerine paket halinde hizmet sunabilecek kapasitede bir firma olarak, pahabiçilmez tecrübesi ile sektörün öncüleri arasında yer almanın haklı gururunu taşıyor.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA'nın akredite ettiği bir uçak kargo acentesi olmasının yanı sıra, Türsab belgeli bir turizm acentesi olma özelliği, Plures'e havacılık konusunda oldukça geniş bir manevra yeteneği kazandırıyor. Yurtdışına uçak bileti almak isteyen Plures müşterisi, biletini alırken otel rezervasyonu, gittiği yerde araç kiralama hizmeti, VIP karşılama uğurlama hizmeti yanı sıra, dilerse uçak kargo hizmeti alabileceği Plures'te vize işlemlerinin bile kendisi adına takip edilmesinin konforunu yaşıyor. Plures Air, bütün bu ve fazlası hizmeti müşterilerine sunarken, aynı zamanda sektörel gelişmelerin ve teknolojik yeniliklerin de takipçisi olmayı ihmal etmiyor. Kendini yenileyen dinamik yapılanması, Plures'in sektörde öncü adımlar atmasının zeminini yaratıyor. Kurumsal şirketlere özel çözümler de üreten Plures, yurtdışına işçi gönderiminden ürün sevkiyatına kadar havacılık sektöründeki birçok konuda hizmet üretiyor.

Plures Air'dan kişiler veya firmalar 10 çeşit hizmet alabiliyorlar:

1- Uçak bileti satışı

2- Charter Uçak Bileti Satışı

3- Otel rezervasyonu

4- Özel seyahat yönetimi

5- Özel Tur Hizmetleri ( Yurt içi ya da yurt dışı özel tur organizasyonları)

6- Vize Hizmetleri

7- Hava Kargo Taşımacılığı

8- Özel Uçak Kiralama

- Özel jet kiralama

- Ambulans uçak kiralama

- Yolcu uçağı kiralama

- Kargo uçağı kiralama

9- Vip Karşılama Uğurlama

10- Havaalanı Transfer Hizmeti

Plures Air, havacılık konusunda yetkin bir firma olarak, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki ofisinde hizmet veriyor. Ulusal ve uluslararası havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiği çözüm ortaklıkları ile hareket kabiliyeti her geçen gün artan Plures, sektördeki güçlü imajını korumak için çalışmalarına ilk günkü heyecanı ile devam ediyor.

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • plures-ile-ucmak

    Fas geziniz ya da iş amaçlı seyahatlariniz için Plures ile iletişime geçerek uygun fiyatlı ve güvenli uçak bileti satın alma işleminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.