Yurtdışına Kargo Plures ile Gönderilir!

Yurtdışına en kısa zamanda ve güvenle teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz, Plures Air'in uluslararası normlar çerçevesinde onaylanmış sisteminde yerine ulaşır. Çünkü Plures Air, IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından onaylanmış bir uçak kargo acentesi olma özelliğiyle, hava kargo endüstrisinin seçkin kuruluşları arasında yer alan bir firmadır.

Plures Kargo Tanıtım Videosu

Hızlı ve Güvenli Gönderimin Adresi

Plures Air, bireysel müşterilere ve kurumsal şirketlere özel çözümler sunma kapasitesindedir ve bu özelliği sayesinde, esnek çözümler üretebilme avantajını müşterilerine yansıtır. Yurtdışına gönderilecek kargolarınızın özelliği, büyüklüğü IATA kuralları gözetilerek Plures tarafından dikkatle incelenir. Tehlikeli madde, canlı hayvan ya da soğuk zincir koşulları gibi özel kargolar için gerekli önlemler alınarak, bütün kargo süreci üst düzey güvenlik önlemleri ile yürütülür. Yurtdışı gönderileri için gereken özel gümrük işlemleri Plures'e emanet ettiğiniz kargonun işlem sürecine dahildir. Plures Air'dan yurtdışı kargo hizmeti alan kişi ya da kurumlar, kendilerinden istenen evrak ve bilgiyi sağladıktan sonra Plures'in küresel standartlardaki işleyişine güvenmenin konforunu yaşarlar.

Plures Kargo Google Harita

Yurtdışındaki bir lansman toplantısına yetiştirmek istediğiniz kataloglarınız, sözleşme gibi acil ve önemli dosyalarınız, müşterilerinize göndermek istediğiniz numune ve ürünleriniz, Plures tarafından özenle ve güvenle taşınır. Bozulabilir ürünleriniz için özel taşıma düzenekleri hazırlayan Plures, yasaların izin verdiği tehlikeli maddeleri de uçak kargo ile yurtdışına göndermenize olanak sağlar. Altın, mücevher gibi değerli kargolarınız, Plures'in yüksek güvenlik standartları altında taşınır. Yurtdışından getirilmesini istediğiniz cenazeleriniz için de başvurabileceğiniz ilk adres, Plures Air'dır. Uçak kargolarınızı adresten adrese veya havalimanından havalimanına gönderme opsiyonlarına göre tercih etmeniz veya kargo uçak kiralama yoluna gitmeniz, size farklı ekonomik seçenekler olarak Plures tarafından sunulacaktır.

Plures Air, paket halinde havacılık hizmetleri alabileceğiniz bir acentedir. Yurtdışı ve yurtiçi uçak kargo hizmeti haricinde uçak bileti, uçak kiralama, ambulans uçak gibi birçok konuda hizmet almak için Plures Air'a telefon, e-posta yoluyla ulaştığınızda, en kısa sürede size özel havacılık çözümleri üretileceğinden emin olabilirsiniz.

Plures Air'in müşterileri mutlu müşterilerdir.

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • plures-ile-ucmak

    Aurora Borealis denilen Kutup Işıkları'nı görmek isterseniz, Norveç uçak biletinizi kasım ve şubat ayları arasındaki bir zamana denk getirmelisiniz.